Doprava a platba

✓ DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50 EUR

 Doručenie na viac ako 2 500 výdajných miest po celej SR

 Rýchle dodanie s možnosťou sledovania stavu zásielky

___________________________________________________________

 

SPÔSOB DOPRAVY

Zásielkovňa - výdajné miesta                 ZADARM0 alebo 2,99 EUR

Kuriérska služba Zásielkovňa Vám zaistí rýchle dodanie balíka počas 2-3 dní na jedno z viac ako 1500 výdajných miest po celej SR. Jednoducho stačí vybrať v objednávke pobočku Zásielkovne, na ktorú chcete tovar poslať. Tá Vás následne informuje prostredníctvom SMS správy a e-mailu o pripravenej zásielke, ktorú môžete vyzdvihnúť do 7 dní. Medzitým je možné zásielku sledovať aj online na webe alebo priamo v mobilnej aplikácii.

__________________________

Zásielkovňa - na adresu                           ZADARMO alebo 4,9 EUR

Balík doručíme na Vami určenú adresu. Doba dodania trvá 2-3 dni od odoslania objednávky. Pri tejto službe Zásielkovňa vyberie toho najvýhodnejšieho dopravcu z jej zmluvných partnerov.

__________________________

GLS - doručenie na adresu                       ZADARMO alebo 4,9 EUR

Balík doručíme na Vami určenú adresu. Doba dodania trvá 2-3 dni od odoslania objednávky. Vodič GLS vás bude v deň doručenia zásielky kontaktovať formou SMS na vami uvedené tel. číslo s časom odovzdania. Pokiaľ sa doručenie balíka nepodarilo, podnikne GLS v nasledujúcich 5 pracovných dňoch ďalší pokus o jeho doručenie.

__________________________

PPL - doručenie na adresu                        ZADARMO alebo 5,3 EUR

Deň pred doručovaním zásielky obdržíte informatívny email, ktorý obsahuje všetky informácie o zásielke. Vodič PPL vás bude v deň doručenia zásielky kontaktovať formou SMS na vami uvedené tel. číslo s časom odovzdania. V prípade neúspešného doručenia bude vaša zásielka uložená na najbližšom PPL ParcelShope, o čom budete informovaní prostredníctvom SMS. Zásielka tu bude uložená po dobu 7 dní na vyzdvihnutie podľa prevádzkovej doby ParcelShopu.

 

___________________________________________________________

 

SPÔSOB PLATBY

Objednaný tovar je možné platiť niekoľkými formami podľa výberu zákazníka.

 

Dobierka                                                    príplatok 2 EUR                     

Za tovar zaplatíte pri preberaní tovaru od doručovateľa. Sumu uhradíte na pobočke Zásielkovne alebo priamo na pobočke pošty, kde je vaša zásielka uložená. Na výdajných miestach je možné platiť v hotovosti, na vybraných aj platobnou kartou.

__________________________

Prevod na bankový účet

Po odoslaní objednávky Vám obratom zašleme údaje na vykonanie platby (číslo účtu, variabilný symbol a čiastku). Ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo objednávky. Pred odoslaním platby si prosím starostlivo skontrolujte zadané údaje. Berte prosím na vedomie, že tovar zasielame vo chvíli, keď je čiastka pripísaná na účet. Prevod môže trvať až 3 dni. Pokiaľ chcete odoslanie Vašej objednávky urýchliť, pošlite nám e-mailom potvrdenie o dokončenej platbe.

Číslo účtu: 80000990/2010  (EUR)

IBAN: CZ94 2010 0000 0000 8000 0990

BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX

__________________________

Platba online cez GoPay (online kartou)

Sprostredkovaná online platba umožňuje okamžitú platbu za objednávku. V prípade, že sa platba online nepodarí, v e-maile o vytvorení objednávky nájdete tlačidlo pre opätovnú platbu. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.